مركز تخصصي تاسيسات بشارتي فر- نافعی با فن آوری مدرن و بروز ، ارائه کننده کیفی ترین اقلام در سراسر استان گلستان در حوزه تاسیسات بوده و با اتخاذ تدابیر منحصر بفرد در انتخاب نمایندگان ، محصولات خود را به شکل کاملا سیستما تیک و با ایجاد شبکه گسترده فروش و خدمات پس از فروش در سراسر استان گلستان عرضه می نماید.

اطلاعات تماس

شعبه مرکزی
شعبه های گرگان
شعبه بندر ترکمن

پکیج‌های شوفاژ زمینی ایران رادیاتور سری Z

پکیج‌های زمینی ایران رادیاتور یا پکیج‌های سری Z یکی از پرمصرف‌ترین پکیج‌ها، مناسب با فضاهایی با مساحت زیاد هستند که آب مصرفی در این ساختمان‌ها نسبت به آپارتمان‌های کوچک بیشتر است.

در گذشته برای تامین آب گرم ساختمان از موتورخانه‌ها استفاده می‌شد که با پیشرفت تکنولوژی کم‌کم موتورخانه‌ها جای خود را به پکیج‌ها دادند.

پکیج‌های زمینی  در مقایسه با موتورخانه‌ها فضای بسیار کمی را اشغال می‌کنند و به دلیل راندمان بالایی که دارند با مصرف انرژی بسیار کمتری نسبت به موتورخانه‌ها، انرژی بسیار بیشتری تولید می‌کنند.

 

پکیج‌های زمینی علاوه بر تامین آب گرم مصرفی در تمام طول سال، برای گرم کردن هوای محیط در طول فصل سرما نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

 

پکیج‌های زمینی به دلیل این که باید حجم آب بیشتری را گرم کنند، از یک مخزن آب با جنس چدنی یا فولادی تشکیل شدند که این مخزن در پکیج‌های دیواری وجود ندارد. وجود یک مخزن باعث می‌شود که پکیج‌های زمینی علاوه بر گرم کردن آب آن را دخیره هم کنند که در این صورت همیشه آب گرم برای شما تامین می‌شود.

 

 

ظرفیت مخزن در پکیج‌های زمینی متفاوت است. قبل از خرید پکیج‌های زمینی به مساحت ساختمان خود دقت کنید تا یک پکیج مناسب با محیط خود داشته باشید.

 

 

چرا از پکیج زمینی استفاده کنیم؟

با استفاده از پکیج‌های زمینی میتوانید برای هر واحد، یک سیستم گرمایشی مستقل داشته باشید.

اگر نگران سوخت مصرفی پکیج خود هستید، پکیج زمینی بهترین انتخاب است زیرا سوخت مصرفی متنوعی دارد. ( گاز سوز، گازوئیل سوز و برقی)

پکیج‌های زمینی در ابعاد مختلفی تولید می‌شوند که این امکان را به شما می‌دهد برای هر مساحتی از محیط خانه خود پکیج مناسب را خریداری کنید.

نصب پکیج‌های زمینی بسیار راحت است. البته شما با خرید پکیج‌های زمینی ایران رادیاتور نصب رایگان پکیچ را دریافت می‌کنید و با گارانتی 10 ساله خیالتان راحت است.

پکیج های زمینی قابلیت اتصال به سیستم های سونا و جکوزی را دارد.

برای استفاده از پکیج‌های زمینی در فصل گرما و سرما،می‌توانید از کلید کنترل حالت پکیج استفاده کنید.

 

قسمت های تشکیل دهنده پکیج زمینی

  • مخزن
  • مشعل
  • ترموستات
  • فیلتر ضدرسوب
  • الکترود جرقه
  • پنل کنترل
  • شیرهواگیری
  • پمپ

 

نصب پکیج زمینی ایران رادیاتور

شما با خرید پکیج زمینی ایران رادیاتور علاوه بر گارانتی 10 ساله برای محصول، نصب رایگان پکیج در محل را نیز دریافت می‌کنید.